500TL ve Üzeri Alışverişlerde 40TL İndirimi Kaçırma! Kod: EYLUL40

bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Palmiye


Sıralama
Çiçek Çeşitleri

Hazırlanma Türü
FiyatGönderim Amacı


Renk
Areka Palmiyesi 

Areka palmiyesinin kökeni Madagaskar'dır. Tropikal bir bitki olan areka palmiyesi, nem seviyesi yüksek direkt gün ışığı almadığı odaları sever. Bakımı oldukça kolay olan areka palmiyesi ev ve ofislerin tüm odalarına uyum sağlayabilir. Areka palmiyesi siparişi vermek Heryerbitki ile çok kolay! Bitkini ve saksı rengini seç, sepete ekle, notunu gir, siparişini oluştur.

Areka Palmiyesi Bakımı

Areka palmiyesi bakımı en kolay bitkiler arasında yer alıyor. Temel ihtiyaçlarını bilmen durumunda areka palmiyesi uzun yıllar evin her köşesine yeşillik katmaya devam edecektir. Areka palmiyesi bakımı için "Areka palmiyesi bakımı" blog yazımıza göz atmayı unutma.

Areka Palmiyesi Siparişi

Türkiye'nin 81 iline hızlı ve sorunsuz bitki teslimatının tek adresi Heryerbitki. Areka palmiyesini dilerseniz hasır çiçek sepeti içerisinde dilerseniz 5 farklı saksı seçeneğinden dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslimat ile sevdiklerinizi hızlı mutlu edebilir, şehir dışında yaşayan sevdiklerinize hızlı kargo ile gönderim sağlayarak gönderdiğiniz hediyenin tam zamanında ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ankara çiçekçi, izmir çiçek arayışınıza online çiçek siparişiyle çözüm sunan firmamızda areka palmiyesi dışında en az onun kadar gösterişli cennet kuşu çiçeği, kentia palmiyesi ve büyük boy dua çiçeklerini de özel paketleme sistemi sayesinde şehir dışında yaşayan sevdiklerinize ulaştırıyor.