İLK ALIŞVERİŞE %10 İNDİRİM! 150TL+ KARGO BEDAVA!

bitki ara sepet

Orkide


Tüm Dünyada özel günlerde en çok tercih edilen çiçekler arasında ilk sırada yer alan orkideler, masumiyet ve zarafetin sembolü olarak görülmektedir. Heryerbitki'nin ithal, uzun ömürlü orkideleriyle kendinizi ve sevdiklerinizi hızlı ve kolayca mutlu edebilirsiniz. 5 farklı saksı rengi arasından dilediğinizi seçip, orkide siparişinizi hızlı ve kolayca oluşturabilirsiniz.

Sıralama
Işık İhtiyacı

Orkide Siparişi

Orkide çeşitleri zarif duruşu ve eşsiz kokuları ile sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek istediğinizde ilk seçenek olarak öne çıkıyor. Orkideler, önemli ve her zaman hatırlamak istediğiniz günlerin tamamlayıcısı olarak öne çıkmaktadır. En taze orkideleri hemen sipariş vermek için orkide kategorimize göz atabilir, sevdiklerinizi hızlıca mutlu edebilirsiniz.

 

Saksıda Orkide Gönder

Dünyada 25.000’den fazla orkide türü içerisinden sizin için en taze ve en özel orkideleri her hafta Türkiye’de sizinle buluşturuyoruz. Bambu orkide, beyaz orkide, sarı orkide gibi farklı orkide çeşitleri ile sevdiklerinizi hiç ummadıkları zamanlarda mutlu edebilir yüzlerindeki gülümsemenin bir parçacı olabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz orkideyi dilerseniz Heryerbitki’nin 5 farklı ikonik saksıları yada çiçek sepetleri ile kombinleyebilir, sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye gönderebilirsiniz. Doğum günü, yeni iş hediyesi, sevgiliye hediye gibi özel günlerinizi tamamlayacak en güzel orkide çeşitlerimize saksılı çiçekler koleksiyonumuzdan şimdi göz atın! Türkiye’nin tüm illerine hızlı ve sorunsuz teslimatın ayrıcalığını Heryerbitki ile yaşayabilirsiniz

 

Orkide Bakımı

Her daim nemli bir toprak isteyen orkideler gerekli bakım gereksinimleri karşılandığı taktirde senede 3 defa çiçek verebilmektedir. Orkidenizin sulama zamanının geldiğini dışarıda olan köklerinin gri renge dönüşmesinden anlayabilirsiniz. Orkidenizi su dolu bir kap içerisine daldırma yöntemi ile batırarak sulamanız önerilir. Direkt gün ışığı almadığı aydınlık bir odada mutlu olacaktır. Orkidelerinizin çiçeklerine su gelmemesine özen göstermelisiniz. Online orkide siparişlerinizde orkidenizin tüm bakım gereksinimlerini anlatan bir kart göndererek orkide bakımınıza destek oluyoruz. Orkide bakımı hakkında merak ettiğiniz diğer bilgiler orkide bakımı blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Alışılmışın dışında orkide türlerine ve diğer eşsiz çiçeklerimize göz atmak için çiçek sepeti kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.