bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Öğretmenler Günü


Filtrele ve Sırala
Çiçek Çeşitleri
Tasarım Tipi
Fiyat
Gönderim Amacı
Renk
Sıralama

24 Kasım Öğretmenler Günü için en güzel çiçek buketleri, saksı çiçekleri ve gösterişli orkideler Heryerbitki'de seni bekliyor. Öğretmenler günü hediyesi seçenekleri arasından en çok beğendiğinizi tek tıkla ve kolayca satın alabilir, bu özel günde öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz. 24 Kasım günü teslimatları için sipariş kotamız dolmadan sipariş vermek için hemen sayfaya göz atın.

Öğretmenler Günü Hediyesi 2023

24 Kasım Öğretmenler Günü hediyeleri Heryerbitki'de seni bekliyor. 24 Kasım Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "millet mekteplerinin başöğretmenliği kabul ettiği gün" olarak bilinmektedir. Emeklerine sonsuz saygı ve minnet duyduğumuz öğretmenlerimize bu özel günlerinde hediye çiçek göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Tasarım çiçekler, orkideler, saksı çiçekleri ve çiçek buketlerinden sipariş vermek için hemen tıklayın. 

Öğretmene Hangi Çiçek Alınır?

Öğretmenlere bu özel günde en çok orkide ve saksı çiçekleri hediye edilmektedir. Öğretmenlere en çok alınan 5 çiçeği öğrenmek için blog yazımızı "Öğretmenler günü çiçekleri 5 öneri" ziyaret edebilirsiniz. İstanbul içi aynı gün teslimatlı çiçek siparişi vermek için istanbul çiçek siparişi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Mesajı 2023

En güzel öğretmenler günü mesajları ile öğretmenlerinizi mutlu edin. 

1) Öğretmen karanlığı aydınlatan güneşe benzer. İyiki varsınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

2) Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

3) Dünyanın en kutsal vazifesini yapan siz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

4) "Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır." Mustafa Kemal Atatürk