bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Yılbaşı Çiçekleri


Filtrele ve Sırala
Çiçek Çeşitleri
Tasarım Tipi
Fiyat
Gönderim Amacı
Renk
Sıralama

2024'e yeşilin pozitif enerjisi ile gir! Bulunduğu ortama pozitif enerji getiren saksı çiçekleri, ortamın enerjisini yükseltmesiyle bilinen kokinalar ve birbirinden şık tasarım çiçekler ile kendini ve sevdiklerini mutlu etmek için hazırladığımız çiçeklere göz at!

Yılbaşı Çiçeği Siparişi

Senenin en çok hediyeleşilen zamanı olan 31 Aralık 2023 gecesine çok az kaldı! Yılbaşı çiçeği siparişini vermek için geç kalma. Yeni yıl dileklerini Heryerbitki'nin birbirinden güzel saksı çiçekleri ile süsle, sevdiklerine unutulmaz bir yılbaşı hediyesi hazırla! Yılbaşı hediyeni önceden vererek sevdiklerini o büyülü gecenin atmosferini erkenden yaşamalarını sağlayabilirsin. 

Yılbaşı Hediyesi

Tüm özel günlerde olduğu gibi yılbaşı hediyesi arayışında da yanındayız! Senin için hazırladığımız kırmızı saksı koleksiyonumuzla yılbaşı renkleri olan kırmızı ve yeşilin uyumunu bitkilerimiz ve çiçeklerimizle yakalayabilirsin. Sevdiklerine ve kendine hediye edeceğin kırmızı saksıda yılbaşı çiçekleri ile onları ve kendini yeni yıla hazırlayabilirsin. Seçmiş olduğun yılbaşı hediyeni Heryerbitki'nin 5 farklı saksı seçeneği yada çiçek sepeti içerisinde göndererek sevdiklerinin yüzündeki eşsiz mutluluğun bir parçası olabilirsin.

Yılbaşının Öne Çıkan Çiçekleri

Yılbaşının olmazsa olmaz çiçekleri tabii ki kokina ve Atatürk çiçeği! Heryerbitki'nin ikonik kırmızı saksıları içerisinde hediye edeceğin kokina ve Atatürk çiçekleri sevdiklerini eminiz çok mutlu edecektir. Şehir dışında yaşayan sevdiklerine çiçek hediye edemiyorsun diye üzülme! Türkiye'nin 81 iline teslimat sağlayarak şehir dışında yaşayan sevdikerini de mutlu ediyoruz. Tek yapman gereken birbirinden güzel cennet kuşu çiçekleri, arekalar, saksı çiçekleri arasından beğendiğini seçip, siparişini oluşturmak.