bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Teraryum


Filtrele ve Sırala
Çiçek Çeşitleri
Tasarım Tipi
Fiyat
Gönderim Amacı
Renk
Sıralama

En şık teraryum modelleri Heryerbitki'de seni bekliyor! Kaktüs, sukulent çeşitleri ve daha bir çok fanusta yetişebilen çiçeklerimiz ile senin teraryumunun bir parçası olmak istedik.

Teraryum Siparişi

Heryerbitki'de teraryum siparişi vermek çok kolay! Teraryumun içinde olması gereken ürünlerini belirle kolayca siparişini oluştur, hızlı teslimatın keyfini çıkart! Teraryum oluştururken en önemli şeylerden biri yaratıcı olmak! Canlı bitkiler ile bulacağın cansız mini objeleri bir arada kombinleyerek kendi mini yeşil atmosferini oluşturabilirsin. En çok tercih edilen teraryum çiçekleri arasında, dağ palmiyesi, kaktüs, sukulent, hava bitkileri ve asparagus bitkisi ön plana çıkıyor. 

Teraryum Modelleri

Cam bir fanus içerisinde yada çömlek saksı içerisinde teraryum oluşturabilirsin. Başta da dediğimiz gibi teraryum oluşturmanın birinci şartı yaratıcı olmak! Sende kendi tarzına uygun teraryum modelleri ile kısa bir araştırma yapabilir ardından kendi yeşil dünyan için aradığın tüm bitki ve çiçekleri Heryerbitki'de kolayca bulabilirsin.

Kaktüs & Sukulent Teraryum

Teraryumların vazgeçilmez bitkisi hiç süphesiz kaktüs ve sukulentler! Doğada binlerce çeşidi olan bu geniş bitki ailesinin en çok tercih edilenlerini senin için bir araya getirdik. Biraz çakıl taşı biraz kum ve seçmiş olduğun kaktüs ve sukulentler ile yaratacağın teraryumu görmek için sabırsızlanıyoruz. Sosyal medyada #mutlulukiçerir etiketiyle bizi etiketleyerek paylaşabilirsin!

Teraryum Nedir?

Teraryumlar cam ve plastik maddelerden üretilen koruyucu alan içerisinde dışarıda yer alan ekosistemin taklit edilmesine verilen isimdir. Bonsai, sukulent, palmiye vb canlı bitki ve çiçekler teraryumlar içerisinde en çok tercih edilen çiçeklerdir.