500TL ve Üzeri Alışverişlerde 40TL İndirimi Kaçırma! Kod: EYLUL40

bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Sansevieria (Paşa Kılıcı)


Paşa kılıçlarının tam bir hava temizleyicisi olduğunu biliyor muydun?

Sıralama
Çiçek Çeşitleri

Hazırlanma Türü

Fiyat

Gönderim Amacı

Renk

Paşa Kılıcı

Bakımı kolay ve her odaya uyum sağlayabilecek bir bitki arıyorsanız paşa kılıçları tam siz göre! Kökeni Afrika olan paşa kılıçları ülkemizde peygamber çiçeği olarakta bilinmektedir.  Paşa kılıçlarının bakım ihtiyaçlarına beraber göz atalım.

Paşa Kılıcı Bakımı

En çok aydınlık, direkt gün ışığı almadığı alanları sevsede tüm koşullara uyum gösteren bir yapısı vardır. Su vermeden önce her zaman toprağının kurumasını beklemelisiniz. Kuru havaya karşı dayanıklıdır. Yaprakları nemlendirilmeye ihtiyaç duymaz. Gece boyunca oksijen salgılayarak karbondioksidi kendinde depolar bu sayede daha sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Detaylı bakım bilgileri için "Paşa kılıcı bakımı nasıl olmalı?" blog yazımıza göz atabilirsin.

Örgülü Paşa Kılıcı

Modern görüntüsü ve kolay bakımı ile en çok tercih edilen paşa kılcıı türleri arasında öne çıkan örgülü paşa kılıçları 3 farklı boyu ile websitemizde sizi bekliyor. 5 farklı çömlek saksı seçeneğiyle saksı çiçekleri içerisinde en popüler çiçeklerden olan örgülü paşa kılıcına linkten ulaşabilirsiniz. Örgülü paşa kılıcı