bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Papatya


Filtrele ve Sırala
Çiçek Çeşitleri
Tasarım Tipi
Fiyat
Gönderim Amacı
Renk
Sıralama

Saflığın Temsili Vazoda Papatyalar

Papatyalar saflığın simgesidir. Sevginizi sevdiklerinize ifade etmenin zarif bir yoludur papatyalar. Bu yüzden sizde sevdiklerinizin yüzünde gülümse oluşturmak isterseniz heryerbitki her zaman yanınızda. Bahar aylarının gelmesiyle artan papatyalar bu zamanlarda alınacak en güzel hediyedir. Özellikle herkesin sevdiği papatyalar, bir hediyeden daha fazlasıdır.

Papatyalar oldukça fazla renk seçeneğine sahiptir. Sanıldığı gibi sadece beyaz değildir. İsterseniz farklı tasarımlarla papatya buketleri de oluşturabilirsiniz. Beyaz, pembe, mor, kırmızı renkte papatyalar ile oluşturulmuş papatya buketlerimize göz atabilirsiniz. Doğallığı ile öne çıkan muhteşem çiçek buketlerini sevdiklerinize göndererek onlara unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.

Saksıda Papatya Çiçeği ile Mükemmel Uyum

Papatyalar oldukça narin bir çiçek türüdür. Bu yüzden birine papatya almak karşındaki kişiyi özel hissettirir. Heryerbitki sevdiklerinizin iyi hissetmesi için çalışmaktadır. Sitemizde oldukça fazla papatya, papatya buketi ya da vazoda papatya seçenekleri vardır. Sizde web sitemizi ziyaret ederek kategoriler bölümünden papatyalara dair her şeyi görebilirsiniz. Saksıda dekore edilmiş birbirinde güzel papatya aranajmanları ile sevdiklerinizi seçmiş olduğunuz tarih ve saat aralığında mutlu edebilirsiniz. Heryerbitki siparişinizi özenle ve dikkatle hazırlar. Ardından sevdiklerinize hediyenizi sorunsuz bir şekilde ulaştırır. Turuncu güller ve papatyaların eşsiz uyumu ile hazırlanmış buketler için turuncu güller sayfamıız ziyaret edebilirsiniz. Sizde sevdiklerinizi ve kendinizi şımartmak isterseniz Heryerbitki’nin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.