bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Mavi Lale


Filtrele ve Sırala
Sıralama

Mavi Lale ile Sevdiklerinizi Büyüleyin

Nadir bulunan çiçeklerin başında gelen mavi laleler görüntüsüyle herkesi büyülemektedir. Sevdiklerinize mavi lale hediye etmek istediğinizde Heryerbitki’nin lale kategorisinde yer alan eşsiz güzellikteki lale buketlerine göz atabilirsiniz. Aynı çiçekleri göndermekten sıkıldıysanız tamda size göre olan mavi laleler senenin sadece belirli dönemlerinde satışa sunulmaktadır.

Heryerbitki birbirinden farklı renkte ve konseptte laleler ile sevdiklerinizi etkilemeyi amaçlar. Rengi ve görüntüsüyle bulunduğu ortamı değiştirecek olan mavi renkli laleleri İstanbul içi aynı gün teslimat fırsatıyla sipariş verebilirsiniz.

En Özel Anlarda Yanınızda

Narin ve şık görünümleriyle kadınların en mutlu günlerinde laleler, gelin çiçeği olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Böyle özel bir anda farklı renkli laleler oldukça fazla tercih edilir. Mavi laleler, nadir bulunması ve dikkat çekici görüntüsüyle bu konuda ilk tercih edilen çiçekler arasındadır. Heryerbitki en güzel mavi laleleri sizin için özenle hazırlar. Teslimat anına kadar ilk günkü tazeliğini koruması için soğuk odalarda bekletilen çiçekleriniz sevdiklerinize ulaşma aşamasında herhangi bir hasar almaz ve sorunsuz şekilde ulaşır. Online çiçek siparişi ile hayatınızı kolaylaştıran Heryerbitki sayesinde istediğiniz zaman ve tarih aralığında siparişinizi oluşturabilirsiniz. Uzak mesafede de olsanız sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.