bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Bonsai


Filtrele ve Sırala
Çiçek Çeşitleri
Tasarım Tipi
Fiyat
Gönderim Amacı
Renk
Sıralama

Dekorasyonda Bonsai Ağaç Etkisi

Bonsai ağacı dayanıklılık ve kararlılığım sembolü olarak görülmektedir. Sizde başladığı işin mutlaka sonunu getiren, verdiği sözde mutlaka duran sevdiklerinize bonsai ağacı hediye ederek onları önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Çiçek dediğimizde aklımıza sadece gül, papatya ya da orkide gelmez. Son zamanlarda küçük yeşil ağaç görüntüsüyle bonsailer oldukça popülerdir. Çok sayıda kişi için bir tutku olan bonsai bitkileri bodur boyları ve mini ağaç görünümleri ile yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan bitkiler arasında yer almaktadır. En beğenilen bonsai çeşitlerini kolaylıkla inceleyebilmeniz için tamamını tek bir kategoride sunan Heryerbitki’de s gövdeli bonsai, ficus bonsai, ginseng bonsai ve bonsai aranjmanlarını bulabilirsiniz.

Bonsai Ağacı Özellikleri

Bonsai ağaçları, Japonlar tarafından yetiştirilen küçük ağaçlara verilen isimlerdir. İç mekanda ve dış mekanda kolaylıkla yetişebilen bonsai ağaçları bu özelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Direkt gün ışığı almadığı aydınlık odalarda iyi gelişim gösteren bonsai ağaçları, doğru bakım koşulları altında yıllarca yaşamaktadır. Sulama zamanına karar vermek için sulamadan önce toprağının nemli olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir. Dayanıklılık ve kararlılığın sembolü olarak bilinen bonsai ağacları özelliklerinde de belirtildiği gibi çok fazla yer değişiminden hoşlanmazlar.

Bonsai Ağaçlar ile Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Yapraklarını dört mevsim dökmeyen bonsai çeşitleri bu özelliği ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca yapraklarına düzenli aralıklarla su püskürterek canlı görünümünü korumalarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu eşsiz güzellikteki bonsailer tüm özel günlerde ilk sırada tercih edilen bitkiler arasında yer alıyor. Anneler gününde annenize göndermeniz için de ideal bir seçenek olabilirken yeni işe başlayan sevdiklerinize göndermek istediğinizde yine karşınıza çıkabiliyor. Heryerbitki’nin sera ortamında bakılan bonsailerinden sipariş vererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. En uygun fiyat ve cazip ödeme seçeneklerinden faydalanarak hemen siparişinizi verebilir ve dilediğiniz adrese aynı gün teslimat yapmamızı sağlayabilirsiniz. Heryerbitki’den sipariş ettiğiniz bonsai bitkinizi dilerseniz çiçek sepeti içerisinde satın alabilir eşsiz bir görünüm yaratabilirsiniz. Heryerbitki’den verilen her sipariş uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlanır. Bu sayede çiçekleriniz sevdiklerinize ulaşma aşamasında herhangi bir hasar almaz ve sorunsuz şekilde ulaşır. Sizde istediğiniz zaman ve tarih aralığında bonsai ağacı hediyenizi sipariş edebilir ve özel günlerde sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.