bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Ayçiçeği


Filtrele ve Sırala
Sıralama

Farklılık İsteyenlere Ayçiçeği Buketi

Sevdiklerinize kendini iyi hissettirmek için, özel günleri daha da özel kılmak için alınacak en özel hediyelerden biri de çiçektir. Heryerbitki birbirinden farklı ve şık çiçek market ürünlerini sizlere sunmaktadır. Firmamız sizlere ve sevdiklerinize yapacağınız küçük sürprizler için bünyesinde çok sayıda çiçek market ürününe sahiptir. Bu sayede sevdiklerinize ufak sürprizler yapabilirsiniz. Bu sürprizlerden biri de ayçiçekleridir. Ayçiçekleri oldukça farklı bir tercihtir. Fakat renkleri ve güller ile uyumu oldukça hoş bir görüntü sağlar. Klasik tercihlerden sıkılan, özel bir çiçek arayanlar genelde ayçiçeği ile hazırlanmış aranjman, vazo ya da buketlerine yönelirler. Eğer sizde farklı bir çiçek hediye etmek isterseniz heryerbitki her zaman yanınızdadır.

 

Ayçiçeği Hediye Ederek ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Ayçiçeği oldukça hassas bir çiçektir. Bu yüzden teslimat konusunda oldukça hassas olmak gerekir. Bu yüzden Heryerbitki her sipariş için incelikle ve özenle çalışır. Her gelen siparişi çok kez inceler ve tek bir merkezdeki çiçek atölyesinde hazırlayarak sevdiklerinize hediyesini ulaştırır. Bu sayede çiçekleriniz sevdiklerinize ulaşma aşamasında herhangi bir hasar almaz ve sorunsuz şekilde ulaşır. İstediğiniz an ve tarihte sevdiklerinize ulaşan ayçiçeklerinizin ortamdaki havayı değiştirmeye yetecektir. Çiçek sepeti içerisinde ayçiçekleri, cam vazolar içerisinde ayçiçekleri gibi farklı tür aranjman grupları arasından dilediğinizi seçin, göründüğü gibi giden çiçeklerin farkını yaşayın. Sizde farklı hediyelerden hoşlanıyorsanız heryerbitki sayfamızı ziyaret edebilir ve kendinize ve sevdiklerinize bu farklılığı yaşatabilirsiniz.

 

Ayçiçeği Anlamı Nedir?

Ayçiçeği(günebakan) anlamı; mutluluk, iyimserlik, uzun ve sağlıklı ömrü temsil eder. Ayçiçeği bulunduğu ortama mutluluk getirdiği için uzun yıllardır en güzel hediye seçenekleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ayçiçeğinin bakımı ve anlamı hakkında yazmış olduğumuz blog sayfamızı ziyaret ederek ayçiçeği hakkında daha çok bilgiye erişebilirsiniz.