bitki ara sepet
Buradan Başlayın
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle , ilçe veya il girin.
anasayfa

Çikolata Gönder


Muà'nın enfes el yapımı çikolatalarından sepete ekleyerek almış olduğun çiçeği tatlı bir süprizle renklendirebilirsin.

Sıralama
Fiyat

Aynı Gün Çikolata Gönder

Heryerbitki çiçeklerinin en sevilen tamamlayıcısı çikolatalar! Mutluluğunuzu arttıracak, hediyenizi tatlandıracak çikolatalarımızdan da sepetinize ekleyebilirsiniz. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Kadınlar Günü, Doğum Günü, Öğretmenler Günü gibi tüm özel günlerde çiçeğinizin yanına çikolata ekleyerek hediyenizi daha da özelleştirebilirsiniz. 

Hediye Çikolata Gönder

Çikolata’yı sevmeyen yoktur! Damağınızda yayılan enfes tadıyla el yapımı çikolatalarımız sevdiklerinizi mutlu etmek için hazır. İster bitter çikolata, ister antep fıstıklı çikolata, isterseniz de nadir bulunan ruby çikolatalardan tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin gününü güzelleştirmek için sepetinize çikolatalarımızdan da ekleyebilirsiniz. Zor ve yorucu bir gün geçiren tanıdıklarınızı çikolata ve çiçek hediyesiyle gülümsetebilirsiniz.

Çiçek ve Çikolata Gönder

Çiçeğin yanında çikolata göndermek senelerdir süregelen ve birbirine en yakışan iki hediyedir. Sevdikleriniz taze ve rengarenk çiçekleri izlerken enfes çikolataların tadını çıkartabilirler. Kutlamalar için çiçek çikolata hediyesi en çok tercih edilen hediyelerden biridir. Çikolata çiçek hediyenize güzel bir not ekleyerek hediyenizi daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Hızlı teslimat fırsatıyla şimdi Mersin Çiçekçi, Adana Çiçekçi gibi Türkiye’nin tüm illerinden çiçek ve çikolata siparişi oluşturabilirsiniz.