Saksı Çiçekleri, Orkideler, Tasarım Çiçekler ve Çok Daha Fazlasını Aynı Gün Teslimat Fırsatıyla Hemen Keşfet!

bitki ara sepet

Hakkımızda


Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Biz hayatımız boyunca doğanın yeşil enerjisinin insanlar üzerindeki pozitif etkilerini deneyimleyen ve buna tüm kalbiyle inanan bir ekibiz.

Heryerbitki, çiçek satın alma ve çiçek gönderme deneyimini en üst düzeye çıkartmak için 2019 yılında kuruldu. Kısa zamanda Türkiye’nin en çok tercih edilen online çiçek sipariş platformu olmayı başaran Heryerbitki, gün geçtikçe dağıtım ağını ve ürün skalasını genişletmeye devam ediyor. Hem sevdiklerinize hem kendinize alabileceğiniz çiçek çeşitlerimizle mutluluk dağıtmaya devam ediyoruz. 

Her yeri çiçeklendirmek, sizi doğaya, yeşile geri döndürmek amacıyla çıktığımız yolculuğumuzda bizimle olduğunuz için çok mutluyuz ve hazırsanız doğaya dönüş serüvenini başlatıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle hoşgeldiniz. Dünya üzerindeki 23+ farklı seradan en sağlıklı bitki ve çiçekleri özenle seçerek Türkiye'de sizinle buluşturuyoruz. Bitkilerimizi tamamı el yapımı olmak üzere Türkiye'de ürettiğimiz saksılarımıza dikerek size ulaştırıyoruz. Tasarım çiçeklerimizi ise florist ekip arkadaşlarımız tarafından özveri ile hazırlanarak seçtiğiniz gün ve saat aralığında sizlere teslim ettiriyoruz. Tüm bunları yaparken, doğayı, hayvanları ve gelecek nesilleri önemsiyor, daha iyi bir gelecek yaratmak için plastik atık kullanımını en aza indirerek doğaya sahip çıkıyoruz.

Bu yolculukta aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamak için bizimle aynı özveriyle çalışıp aynı şekilde doğayı seven Heryerbitki ekibi oluşturduk.

Aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamaktan keyif alan heryerbitki ekibine info@heryerbitki.com, çağrı merkezimiz ve whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz