YENİ GELENLERİ ŞİMDİ KEŞFET! 200TL+ KARGO BEDAVA! 

bitki ara sepet

Hakkımızda


Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Biz hayatımız boyunca doğanın yeşil enerjisinin insanlar üzerindeki pozitif etkilerini deneyimleyen ve buna tüm kalbiyle inanan bir ikiliyiz.

Üniversiteden mezun olmamızın ardından küçüklüğümüzden beri ailelerimiz aracılığıyla içinde büyüdüğümüz seralardan aşina olduğumuz botanikle daha çok ilgilenmeye başladık. Tüm bunların sonucunda "heryerbitki" ortaya çıktı.

Çünkü biz her yeri bitkilendirmek, sizi doğaya, yeşile geri döndürmek istiyoruz. Bu misyonla başladığımız yolculuğumuzda bizimle olduğunuz için çok mutluyuz ve hazırsanız doğaya dönüş serüvenini başlatıyoruz.

Sevgilerimizle

- Aysu, Gökay

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle hoşgeldiniz. Dünya üzerindeki 23+ farklı seradan en sağlıklı bitkileri özenle seçerek Türkiye'de sizinle buluşturuyoruz. Bitkilerimizi tamamı el yapımı olmak üzere Türkiye'de ürettiğimiz saksılarımıza dikerek size ulaştırıyoruz.

Bu yolculukta aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamak için bizimle aynı özveriyle çalışıp aynı şekilde doğayı seven heryerbitki ekibi oluşturduk.

Aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlamaktan keyif alan heryerbitki ekibine info@heryerbitki.com, çağrı merkezimiz ve whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz